českyenglish

AKTUÁLNĚ

12.06.2024 | Grandslamová vítězka Kateřina Siniaková navštívila Prostějov
S trofejí pro vítězku na grandslamovém Roland Garros ve čtyřhře dorazila na prostějovské kurty Kateřina Siniaková, která dlouhodobě spolupracuje s TK Plus a v minulosti hrála i extraligu za TK Agrofert Prostějov. Mimo jiné navázala na čtyři roky starou návštěvu, kdy do areálu dorazila se zlatou medailí jako vítězka olympiády.


„Vůbec bych se nezlobila, kdybych za nějaké dva měsíce přijela znovu s dalším cenným kovem,“ usmívala se Siniaková. „Z každého takového úspěchu mám radost, tentokrát je to speciální, protože to chvíli vypadalo, že čtyřhru, kvůli zranění mé partnerky ani hrát nebudu. Nakonec jsme se domluvili s Coco Gauffovou a vyšlo nám to parádně, i když jsme spolu hrály poprvé,“ ohlédla se za Roland Garros deblová vítězka.

České tenisce k velkému úspěchu poblahopřál primátor Fratišek Jura, náměstek Miloš Sklenka a jednatel TK Plus Petr Chytil.

„Mám velkou radost, že můžu Kateřině poblahopřát k neuvěřitelnému osmému grandslamovému titulu ve čtyřhře a věřím, že se jednou dočká také v singlu,“ prohlásil primátor František Jura.

„Před sebou máte ještě celou řadu sezon, přesto jste již teď vzorem pro mladé sportovce. I díky vašim výkonům se věnují aktivnímu pohybu, za to vám děkujeme,“ ocenil tenistku náměstek Miloš Sklenka.

Výrazného úspěchu si cení také jednatel TK Plus Petr Chytil. „Katku dlouhodobě podporujeme, je to pro nás čest i radost. Fotky s finále a závěrečného ceremoniálu s trofejí obletěly celý svět. A na nich se naše logo na dresu vypadalo opravdu hezky,“ řekl Chytil.UniCredit Czech Open
Zlatá tretra Ostrava
Mistrovství světa juniorů do 14 let v tenisu
VK Prostějov
TK AGROFERT Prostějov   

TOPlist

TK PLUS s.r.o., Za kosteleckou 4161/49, 796 01 Prostějov, Tel: +420 582 402 506, Fax: +420 582 342 870, E-mail: office@tkplus.cz