českyenglish

AKTUÁLNĚ

10.06.2024 | Královna Kateřina potřetí dobyla Paříž
Třetí deblový titul z tenisového Roland Garros slaví Kateřina Siniaková. S parťačkou Coco Gauffovou porazily v pohledném a napínavém finále 7:6, 6:3 italskou dvojici Sara Erraniová a Jasmine Paoliniová. Česká tenistka přidala ke dvěma pařížským triumfům s Barborou Krejčíkovou první vítězství po boku zahraniční hráčky.


„Myslím, že díky tomu, že jsme opravdu dobré hráčky ve dvouhře i ve čtyřhře, tak to nebylo tak těžké. Navíc se dobře známe," uvedla Siniaková, která s Gauffovou odehrála první turnaj. "Trochu jsme potřebovaly zjistit, jak hraje ta druhá, ale z mé strany s tím nebyl problém. Na kurtu jsme si věřily a myslím, že ta kombinace našich stylů fungovala opravdu dobře," dodala bývalá světová deblová jednička.

Až do semifinále procházel pár Siniaková, Gauffová turnajem jako nůž máslem. Ve čtyřech zápasech neztratila česko-americká dvojice ani jeden set, až v semifinále musela otáčet skóre proti Američankám Dolehideové s Krawczykovou. To se povedlo, načež přišel nedělní triumf nad Italkami Erraniovou a Paoliniovou zase ve dvou setech.

„Když jsme vyhrály první dva, tři zápasy, tak nám to hodně pomohlo a získaly jsme sebevědomí. Na to, že to bylo naše poprvé, to bylo opravdu, opravdu dobré. Doufám, že si spolu ještě někdy zahrajeme,“ radovala se česká hvězda, která se za několik týdnů do Paříže vrátí a bude s Krejčíkovou obhajovat olympijské zlato.UniCredit Czech Open
Zlatá tretra Ostrava
Mistrovství světa juniorů do 14 let v tenisu
VK Prostějov
TK AGROFERT Prostějov   

TOPlist

TK PLUS s.r.o., Za kosteleckou 4161/49, 796 01 Prostějov, Tel: +420 582 402 506, Fax: +420 582 342 870, E-mail: office@tkplus.cz